Наші останні роботи

Таблички-вказівники
Промо кіоск Київстар 4G
Брендований ящик для пива
Лайтбокс з підсвічуванням та ефектом тунелю
Двостороння фотозона Huawei
Тантамареска – ретромобіль
Зона віртуальної реальності у магазині Rozetka
Ігрова зона

ВІДПОВІДАЛЬНЕ ТА ЯКІСНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ У КИЄВІ

Можливості сучасної реклами досить широкі. Вона проникла всюди: світлові вивіски містом, вказівники у магазинах, рекламні інсталяції. Реклама може змусити як «закохатися» в торгову марку, зацікавити новим продуктом, так і відштовхнути своїм втіленням. Тому, важливо вибирати виконавців, які реалізують ваш рекламний макет у життя, знайти відповідальну організацію, яка втілить задум якнайкраще.

Компанія Production Line займається професійним виготовленням реклами та рекламної продукції різних рівнів складності та призначення.

Розповімо про основні напрямки нашої діяльності, а також про те, як формуються та від чого залежать ціни на наші послуги.

Читати далі

Чому нас обирають

Досвід

-+

Наша команда – це висококваліфіковані та досвідчені співробітники. Ми допоможемо вибрати формат реклами, порадимо той, що буде ефективнішим для вашої ніші.

Ми працюємо тільки з якісними матеріалами, завдяки чому виконаємо ваше замовлення на належному рівні.

Клієнтоорієнтованість

+-

Індивідуальний підхід до кожного замовлення, враховуємо сферу діяльності клієнта та пропонуємо оптимальні рішення.

Ми підкажемо найкращі способи реалізації вашої ідеї в рекламну продукцію, допоможемо визначиться з технологією виготовлення і, якщо необхідно, виготовимо дизайн макет.

Гарантія

+-

На всі свої роботи надаємо гарантію 12 місяців. Безкоштовний ремонт чи усунення поломок виконуємо в найкоротші терміни протягом усього періоду дії гарантійних зобов’язань.

Після закінчення терміну гарантії ми пропонуємо нашим клієнтам отримати професійний догляд за рекламними конструкціями на вигідних умовах.

Дотримання термінів

+-

Виконуємо замовлення в чітко обумовлені терміни. Ми розуміємо, наскільки важливий для вас час і ми зробимо все можливе, щоб ви отримали своє замовлення вчасно.

Як ми працюємо

Прорахунок

Ми зв’яжемося з вами для уточнення замовлення та проведемо попередній розрахунок відразу після заповнення форми заявки, листа на e-mail або після вашого дзвінка нам.

Дизайн

Реалізуємо ваш ескіз у макет. Якщо у вас немає готового рішення, яким має бути готовий рекламний матеріал, ми запропонуємо варіанти реалізації.

Зразок

Якщо ваше замовлення нестандартне та серійне, перед тим як запускати його в роботу, ми виготовимо зразок. При стандартних – затвердимо кольоропробу та технологію виробництва.

Виготовлення

Після підтвердження замовлення та внесення передоплати ми приступаємо до виконання робіт. Терміни виготовлення залежать від обсягу і складності виробів.

Доставка

Відправимо ваше замовлення Новою поштою або організуємо доставку нашим транспортом.

Монтаж

Наші фахівці забезпечать надійний монтаж виготовлених нами рекламних конструкцій у Києві та за його межами.

Приховати карту
Контакти
(044) ‎465-62-41
(067) 994-00-40
info@prodline.com.ua
Київ, БЦ Веста,
вул. Вікентія Хвойки, 21

    *Максимальний розмір файла 10 Mb. Доступні типи файлів: doc, docx, xls, jpg, jpeg, png, rar, zip, pdf, psd, cdr, ai, eps, dwg, *dxf

    Переглянути карту