Об’ємні літери

ОБ’ЄМНІ ЛІТЕРИ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Гарні вивіски з світлових літер давно підтвердили свою ефективність в очах маркетологів та власників бізнесу. Вони застосовуються, як зовні, так і всередині приміщень.

Завдяки розвитку технологій, виробництво зовнішньої реклами сильно подешевшало, а можливості рекламщиків істотно зросли – ми можемо виготовити об’ємні букви практично в будь-якому шрифті, розмірі, кольорі.

ЯКІ ВИДИ ОБ’ЄМНИХ ЛІТЕР БУВАЮТЬ?

Компанія Production Line пропонує своїм клієнтам 4 основних варіантах виконання:

  • Літери без підсвічування – найчастіше вони використовуються в інтер’єрах, коли додаткове освітлення не потрібно. Мають найнижчу вартість;
  • Об’ємні літериз внутрішнім підсвічуванням – як світловий елемент у таких написах використовуються світлодіоди, це значно скорочує витрати на електрику та збільшує час їх «життя», в порівнянні з ламповим підсвічуванням, яке було популярне раніше.

Іноді об’ємні світлові літери виконуються із застосуванням неону (коли цього вимагає дизайн, наприклад, для ретро ефекту), але при такому варіанті слід пам’ятати, що неон вимагає періодичних ТО (технічних оглядів) і вартість виробництва таких літер значно дорожча;

  • Об’ємні літери з контражурним підсвічуванням – за допомогою контражура досягається ефект світлової тіні, такі літери ніби у повітрі. Для того, щоб досягти такого ефекту, літера монтується на відриві від основи та підсвічується з тильного боку. Як джерело світла найчастіше використовуються світлодіоди.
    У деяких випадках можуть використовуватися комбіновані рішення з лицьовим та контражурним підсвічуванням. У такому варіанті колір контражурного підсвічування літери може відрізнятися від кольору світіння самої літери;
  • Об’ємні літери із зовнішнім підсвічуванням – використовуються як бюджетний варіант фасадних вивісок та дахових установок із підсвічуванням. Освітлення літер виконується за допомогою світлодіодних прожекторів, встановлених на певній відстані від вивіски. Кількість точок підсвічування залежить від розміру вивіски та в кожному випадку розраховується окремо.
Читати далі