Шелфтокери

ДЕ МОЖНА ЗАМОВИТИ ЯКІСНІ ШЕЛФТОКЕРИ У КИЄВІ?

Заздалегідь продуманий торговельний простір забезпечує репутацію магазину або салону, а також певне коло клієнтів. Одним із елементів, який формує торговельний простір і є шелфтокер. Про те, що це за рекламний носій, про його види та функції ми розповімо далі.

ЩО ЯВЛЯЮТЬ СОБОЮ ШЕЛФТОКЕРИ?

Вперше використовувати шелфтокер стали приблизно сто років тому – у мережі магазинів Piggly Wiggly, була створена ціла серія підказок для покупця, які згодом і отримали свою назву. У перекладі з англійської термін «shelf talker» означає «розмовляюча полиця». Шелфтокер – панель або стійка табличка з акрилу (про інші вироби з акрилу ви можете прочитати тут), картону чи металу.

На невелику за форматами панель наноситься логотип бренду, назва продукту або умови акції на товар. Для кріплення шелфтокерів застосовується двосторонній скотч або затискачі, якщо формат шелфтокера – стійка табличка, то кріплення не потрібне. Іноді використовується підсвічування для додаткового привернення уваги.

Шелфтокери допомагають правильно оформити торговельний простір та допомогти клієнту зорієнтуватися у продукції. Їх розміщують на рівні зору відвідувачів, це дозволяють утримати їхню увагу та мотивувати здійснити покупку тут і зараз.

ВИДИ ШЕЛФТОКЕРІВ

Розглянемо види шелфтокерів за матеріалами:

  • папір/картон – друк здійснюється на крейдованому папері щільністю 300 г/м2 з ламінацією;
  • пластик – в основі пластикового шелфтолкералежить акрил/пластик завтовшки 2-3 мм, іноді використовується тонкий лист ПВХ;
  • метал/дерево – зустрічається набагато рідше, як правило, як індивідуальні рішення. Такі шелфтокери замовитиви можете зараз, залишивши заявку на сайті.

Щодо форматів, вони можуть бути прямокутними, рідше квадратними та інші. Форма шелфтокерів може бути V-подібною та L-подібною, обидва варіанти забезпечують стійкість та презентабельний вигляд.

Читати далі