ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ У КИЄВІ

Кожен підприємець знає: «правильна» зовнішня реклама – запорука успішного бізнесу. Чим крутіше ваша реклама, тим виграшніше виглядає ваша реклама на тлі конкурентів і простіше отримати дорогоцінних клієнтів. Production Line зібрали вам корисну інфо-витримку про види зовнішньої реклами та особливості їх застосування.

ЯКІ ВИДИ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ БУВАЮТЬ. ЩО МИ МОЖЕМО ЗАПРОПОНУТИ КЛІЄНТАМ

Існує безліч видів зовнішньої реклами, вони відрізняються за виглядом, вартістю виготовлення та монтажу, умовами розміщення.

Наші фахівці можуть виготовити зовнішню рекламу таких видів:

Ви щодня бачите зовнішню рекламу по дорозі на роботу/з роботи, гуляючи з друзями/близькими, тому докладно описувати її різновиди не має сенсу, розставимо лише акценти.

Рекламні інсталяції являють собою арт об’єкти, основною задачею яких є привернення уваги до бренду. Такі конструкції зазвичай масштабні, зацікавлюють та привертають увагу.

Дахова конструкція – вид реклами, який буде дорожчим у порівнянні з іншими, при цьому він є одним із найефективніших. Ефективність досягається за рахунок великих розмірів, а також підсвічування у нічний час. Добре зроблена конструкція не лише привертає до себе увагу потенційних покупців, але також є окрасою нічного міста (у нашому випадку це улюблений Київ).

Вивіски бувають різних форматів і конструкцій. У виготовленні преміум вивісок використовуються об’ємні букви з підсвічуванням, у бюджетному варіанті вивіска може бути плоскою, без використання підсвічування.

Вхідні групи є комбінацією з різних елементів зовнішньої реклами. Наприклад, у ній можуть використовуватись:

  • Вивіска із логотипом компанії;
  • Козирок над входом, оформлений у фірмових кольорах;
  • Облицювання навколодверного простору композитними матеріалами.

Кожна вхідна група розробляється «на замовлення» і є унікальною. У її проектуванні враховується специфіка приміщення та індивідуальні побажання бізнесу.

Оформлення фасадів та вітрин – це послуга з обклеювання скла вітрин та фасадів плівкою з рекламними матеріалами вашої компанії. Бажаєте повідомити своїх клієнтів про нову акцію/мега-розпродаж? Цей формат реклами для вас.

Світлові короби можуть бути використані і в дахових установках, і у вивісках. Це один із найпопулярніших видів зовнішності через його відносну дешевизну, привабливість та ефективність. Лайтбокс складається з безпосередньо короба, виготовленого з акрилу та системи підсвічування, вмонтовану всередину. Розміри лайтбоксів можуть бути різними – від невеликого боксу для вхідної групи, до лайтбоксів у формі об’ємних букв для встановлення на даху.

До речі, про об’ємні літери – це ще один із видів зовнішньої реклами, на якій спеціалізується Production Line. Ми можемо виготовити об’ємні букви практично будь-яких розмірів та з великого вибору матеріалів. Освітлення для таких літер може бути вбудованим (тоді це будуть лайтбокси) або зовнішнім (модуль підсвічування монтується окремо). Об’ємні літери часто використовують для реклами різних кафе, нічних клубів, салонів зв’язку, магазинів та ресторанів.

Ще одним видом зовнішньої реклами є неонова реклама. Неон дуже красиво виглядає в нічний час, а сьогоднішні технології дозволяють з неону зробити вивіски практично будь-якого розміру.

Останній вид зовнішньої реклами (але він далеко не останній в плані популярності!) це штендери. Вони бувають металевими та дерев’яними. Нашим клієнтам пропонуємо металеві штендери, так як вони більш надійні та довговічні.

ВАРТІСТЬ ВИРОБНИЦТВА ТА ЯК ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ У КИЄВІ

Кожне завдання індивідуальне, тому точну вартість розробки та виготовлення зовнішньої реклами в Києві вам краще дізнатися у наших менеджерів.

Останнє, про що хочемо сказати: власні виробничі потужності та орієнтація на довгострокову співпрацю дозволили розробити систему знижок для постійних клієнтів та великих замовлень.

Давайте обговоримо ваше завдання? Телефонуйте!