НЕОНОВА ВИВІСКА – РЕКЛАМА У БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС ДОБИ ТА ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ

Якщо ви плануєте встановлення неонової реклами, вам корисно буде дізнатися декілька фактів про один із найстаріших видів реклами з підсвіткою. Вперше використовувати неон для підсвічування зовнішньої реклами стали 1910 року у Франції.

Як працює неонова вивіска? Принцип роботи такої вивіски залишився таким самим, удосконалилися технічні моменти передачі кольору та інтенсивність свічення. Скляну трубку, по кінцях якої знаходяться електроди, наповнюють інертним газом (найчастіше неон, але застосовували і аргон) та підключали електрику.

Момент подачі напруги називається «розряд, що тліє», між електродами (анодом і катодом) виникає електричне поле. В результаті електроди починають розганятися, зіштовхуючись із нейтральними атомами. Це все відбувається з дуже великою швидкістю, ми бачимо лише результат – неонова вивіска, що світить. У конструкцію можуть бути включені світлодіодні елементи та стробоскопи.

Розглянемо переваги такого виду реклами, її різновиди та нюанси формування вартості.

НЕОНОВІ БУКВИ – РІЗНОВИДИ КОНСТРУКЦІЙ

Вивіска з використанням неону може бути статичною та динамічною, тобто підсвічуватись весь час чи світитись/блимати через заданий незначний проміжок часу.

Ми застосовуємо такі види неонової реклами:

  • Відкритий неон – такі вивіски відрізняються яскравим світінням завдяки тому, що трубки йдуть поверх конструкції;
  • Неон у відкритому коробі – використовується в об’ємних літерах без лицьових панелей, неонова трубка розташована всередині короба.

Такий спосіб підсвічування забезпечує контрастність свічення, тобто напис не зливається воєдино, а залишається читабельним за рахунок того, що видно межі між літерами. Завдяки тому, що трубки знаходяться у коробі, вони додатково захищені від пошкоджень.

Компанія Production Line дозволить вам втілити рекламу будь-яких форматів у Києві .

4 ПЕРЕВАГИ НЕОНОВОЇ РЕКЛАМИ

У чому переваги неонової реклами ? Ми виділили 4 її сильні сторони:

  • Економічність – неонова вивіска споживає порівняно небагато електроенергії при тому, що реклама працюватиме на вас і у темний час доби;
  • Зносостійкість – неоновим написам не страшні будь-які погодні умови: і в дощ, і в сніг ваш потенційний клієнт не заблукає і знайде дорогу до вашої компанії;
  • Широкий вибір відтінків – ми пропонуємо великий вибір відтінків неонової вивіски. Також є можливість підібрати різну інтенсивність світіння.
  • Дизайн – вивіски з відкритим неоном неможливо виконати з іншими джерелами світла.

Цей вид реклами використовується вже понад 100 років, завдяки її відносно недорогій вартості (хоча все залежить від складності конструкції), стійкості до зношування та можливості виконувати своє завдання у будь-який час та за будь-якої погоди.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ВАРТІСТЬ НЕОНОВОГО НАПИСУ?

На вартість замовлення впливають різні фактори. Серед них: терміновість виконання, розмір вивіски та обсяг замовлення. Що стосується неонового підсвічування , слід враховувати ще більш тонкі нюанси: шрифт і матеріал.

В основі неонової вивіски лежить скло. Можливі кілька варіантів скла:

  • кольорове,
  • прозоре;
  • з люмінофором.

Шрифт відіграє не останню роль у будь-якій вивісці. Саме від нього залежить і читабельність напису, і впізнаваність бренду (особливо якщо ваш логотип складається з напису в незвичайному стилі) і те, яке враження про компанію справить реклама.

Можуть використовуватися: прямі трубки, дуги та кола, друкований шрифт в одну трубку, великий шрифт у 2 трубки або шрифт із засічками. Індивідуальне замовлення зі складними елементами обійдеться вам трохи дорожче, проте результат того вартий.

Замовляйте виготовлення вивіски з неону у Києві у фахівців компанії Production Line вже сьогодні.