ЯКІСНА POS-РЕКЛАМА ДЛЯ HORECA

Рекламні матеріали для сфери HoReCa (акронім від слів “hotel”, “restaurant”, “cafe/catering”, термін, що означає сфери готельного та ресторанного бізнесу) мають свої особливості. Ідея таких POS-матеріалів – іміджева реклама та формування репутації бренду у відвідувачів.

Важливо, щоб матеріал, друк та якість реклами були «цеглинками» у формуванні позитивної думки про заклад. Компанія Production Line здатна забезпечити якісну рекламу вашому бренду. Розглянемо види POS-реклами для напрямку HoReCa.

МЕНЮХОЛДЕРИ – ТЕ, БЕЗ ЧОГО НЕ ОБІЙДЕТЬСЯ ЖОДНЕ КАФЕ

Менюхолдери – це настільні підставки для інформування клієнтів про види та вартість послуг, по суті це меню, встановлене на підставці. Важливо, щоб менюхолдер (синонім «тейбл тент») виглядав презентабельно, тому що від цього залежить і враження від компанії та готовність клієнта платити за послуги, що надаються. Тому заздалегідь обміркуйте, яким ви хочете бачити тейбл тент, важливо все, навіть те, яким шрифтом буде написано меню.

Формат холдерів може бути різним: А3, А4, А5 чи євроформат. Використовуються менюхолдери у сферах HoReCa, фітнес-центрах та салонах краси. На холдері (на ніжці чи площині) ми можемо розмістити логотип компанії.

Підставки для менюхолдера виготовляються з металу, дерева або акрилу, сам тримач – з міцного оргскла товщиною 1-2 мм. Про інші рекламні вироби з оргскла ви можете дізнатися тут.

Розміщуючи підставки для меню, ви не тільки полегшите роботу бармену, офіціанту або адміністратору, але й допоможете нерішучим клієнтам зробити свій вибір.

POS-МАТЕРІАЛИ ДЛЯ БАРУ – КОСТЕРИ, БІРДЕКЕЛІ ТА НЕКХЕНГЕРИ

Розглянемо рекламні матеріали, які найчастіше використовуються у барах:

  • бірдекелі(з німецького «Bierdeckel» – пивна кришка), хоча початкове призначення бердекелів – кришка, яка б не дала можливість комахам або листям потрапити в пивний кухоль, зараз їх часто використовують як підставки для пивних кухлів з пробкової основи або пивний картон;
  • костери – виготовляються з каппа картону та ламінованої плівки, це і є підставки під кружки, келихи і чашки, можуть мати магнітну основу;
  • Некхенгери – це свого роду «краватка» для пляшки, можуть використовуватися не тільки для пива та алкогольних напоїв, але і для молочних напоїв.

Мета пляшкових «краваток» – привернути увагу, при цьому костери та бірдекелі виконують трохи іншу роль – зацікавити та запам’ятатися відвідувачеві.

Читати далі