ВНУТРІШНЯ РЕКЛАМИ ТА ЇЇ ОСОБЛИВОСТІ

Основне завдання інтер’єрної реклами «підхопити» вашого відвідувача після зовнішньої реклами (яку найімовірніше він уже побачив, якщо вирішив до вас зайти) та допомогти продавцеві перетворити його на клієнта.

ВИДИ ВНУТРІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

Існує безліч різновидів внутрішньої (indoor) реклами, у кожного з них власні особливості, давайте розглянемо їх докладніше.

ТАНТАМАРЕСКИ, ФОТОЗОНИ, РОСТОВІ ФІГУРИ

Тантамарески – фігури з отворами для голови, що використовуються на громадських заходах та промо-акціях. Часто їх використовують у кінотеатрах, щоб привернути увагу до фільму та самого кінотеатру.

Фотозони – декорації для фото. Використовуються на різноманітних заходах.

Хардпостери – повноцінні ростові фігури часто використовують для залучення аудиторії до кафе, салону краси та інших закладів.

ТОРГІВЕЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ: СТЕЛАЖІ, ВІТРИНИ, ПРИЛАВКИ

Правильна презентація значно збільшує шанси товару бути проданим. Наші фахівці знають усі нюанси, які слід враховувати задля досягнення максимального результату. Ми зробимо для вас торгівельне обладнання з подальшим оформленням та брендуванням.

ВИГОТОВЛЕННЯ СТЕНДІВ ТА БРЕНД-ЗОН (SHOP IN SHOP)

Стенди – це різновид indoor реклами, яка використовується для просування конкретного виду продукту або послуги. Рекламні стійки та стенди дозволяють клієнту ознайомитися з перевагами та можливостями вашого продукту/послуги.

Бренд-зони застосовується у випадках, коли потрібний акцент на товарах певного бренду. «Магазин у магазині» є яскравою областю всередині торгової точки, він відрізняється від оточення за стилем, освітленням. Для чіткої зональності може застосовуватися навіть інше покриття для підлоги. Такі зони спрямовують фокус уваги покупця на конкретний бренд та його товари, абстрагуючи від товарів інших, наприклад, дешевших брендів. Формат бренд-зони безпосередньо залежить від розмірів приміщення та побажань клієнта до оформлення.

МОБІЛЬНІ СТЕНДИ

Мобільні стенди – це різновид рекламних конструкцій, що включає: мобільні банери, бренд/прес-воли, поп-ап та промо-стійки. Мобільні стенди, як внутрішня реклама, використовуються компаніями на виставках, галузевих заходах для проведення промо-акцій. Розміри стендів можуть бути практично будь-якими – від популярних форматів до кастомних рішень клієнта на замовлення.

РЕСЕПШН/БАРНІ СТІЙКИ

Як правило, комплектуються логотипами компаній, як простими — плоскими, так і конструктивними, виготовленими з об’ємних літер. Можуть мати підсвічування (найчастіше світлодіодне, рідше – неонове).

РЕКЛАМНЕ ОФОРМЛЕННЯ ПРИМІЩЕНЬ

Indoor реклама включає рекламне оформлення приміщень. Для такої задачі можуть використовуватися різні оформлювальні елементи. В спеціальній програмі розробляється концепція оформлення приміщення. На підставі концепту складається та прораховується кошторис. Коли всі нюанси узгоджені із клієнтом, запускається проект виготовлення інтер’єрної реклами. Комплексне оформлення є найефективнішим рішенням, при цьому найдорожчим за рахунок великого обсягу робіт.

ІНФОРМАЦІЙНІ СТЕНДИ/КУТКИ ПОКУПЦЯ

Інформаційні стенди можуть знадобитися найрізноманітнішому бізнесу: від великих виробничих компаній (наприклад, стенди про багаторічну історію компанії) і невеликим торговим підприємствам (кутки покупця). Production Line може виготовити стенди практично будь-яких розмірів, а також додатково забрендувати куточок покупця, якщо це потрібно.

ВИРОБНИЦТВО ВНУТРІШНЬОЇ РЕКЛАМИ У КИЄВІ

Production Line реалізує послуги реклами в Києві та може забезпечити повний цикл виготовлення внутрішньої реклами: від макета до монтажу/складання. Завдяки досвіду наших фахівців, ми можемо запропонувати нашим клієнтам по-справжньому приємні ціни. Для великих замовлень та постійних клієнтів діє система знижок, дізнатися яку ви можете у менеджерів.