Мобільні стенди

ПРОМО-ОБЛАДНАННЯ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТОВАРУ

Як найкраще показати переваги вашого товару чи послуги? Надати клієнту можливість “вступити в контакт” з вашим товаром, дізнатися про послугу. Просувати свій бренд можна по-різному. Однією з варіацій є використання промо-обладнання в громадських місцях, до нього відносять і мобільні стенди .

МОБІЛЬНІ СТЕНДИ ТА ЇХ РІЗНОВИДИ

Розглянемо докладніше, що таке мобільні стенди, їх різновиди та сфери застосування.
Мобільні стенди виготовляються з алюмінієвого профілю, складаються зі стільниці, боковин та лицьової панелі. Можуть бути обладнані – додатковими полицями та топерами. Конструкція стендів дуже проста і не вимагає для збирання багато часу або спеціальних навичок.

Мобільні конструкції найчастіше застосовують як виставкове обладнання або для проведення виїзних заходів.

ВИДИ МОБІЛЬНИХ СТЕНДІВ

Компанія Production Line пропонує такі різновиди мобільних стендів:

  • Мобільні банери, (рол-ап, Х-банер/банер-павук) – такий різновид банерів найбільш зручний для проведення презентацій продукту та послуг як в офісі, так і в торгових центрах. Переваги таких банерів: легкість конструкції, просте складання та мобільність.
  • Банер-павук (Х-банер) відрізняється від банера Roll-Up своєю конструкцією. Х-банер вимагає більше простору для встановлення, у той час як банер рол-ап займає мінімум простору та має презентабельний вигляд. “Ноги” Roll-Up конструкції мають ребра жорсткості, що забезпечує стійкість установки.
  • Мобільні стіни (бренд-вол, прес-вол,поп-ап) – використовуються на корпоративних вечірках, весіллях, урочистостях, презентаціях нових книг/альбомів, прем’єрах фільмів та виставках. За своєю суттю бренд-волл та прес-волл – синоніми, а декорація поп-ап відрізняється своєю вигнутою формою, що дозволяє створити особливий ефект на фото. Така мобільна зона – чудова реклама вашого бренду: гості сфотографуються на тлі стіни з брендингом, а потім фото в соціальних мережах зроблять свою справу. Pop-up часто використовують на виставках для зонування простору або як тло.
  • Мобільні промо-столи(з топпером та без) – застосовуються на дегустаціях, промо-акціях та торгових заходах. Промо-столи легко розбираються без допомоги інструментів, міцні та зносостійкі.

Наявність топпера дозволяє залучити більше покупців, тому що таку рекламу буде видно на великій відстані. Особливо актуальні промо-столи з топпером у великих супермаркетах та торгових центрах. Бронюйте виготовлення промо-столів на сайті компанії Production Line.

  • Мобільні стійки для поліграфії (промо-стійки) – перевагою такого виду внутрішньої рекламиє ненав’язливість. Клієнт може самостійно підійти, вибрати друковане видання (журнал, каталог або рекламний буклет), які йому цікаві.
Читати далі