Тантамарески/ Фотозони / Ростові фігури

ВИГОТОВЛЕННЯ ТАНТАМАРЕСОК ФОТОЗОН ТА ХАРДПОСТЕРІВ У КИЄВІ ЗА ПРИЙНЯТНОЮ ЦІНОЮ

Який із цих елементів внутрішньої реклами ефективніший: тантамарески, хардпостери чи фотозони? Питання непросте, оскільки цілі та сфери застосування у цих рекламних конструкцій різні: тантамареска і фотозона – передбачає залучення перехожого або відвідувача для фото, яке надалі зіграє свою рекламну роль, а ростові фігури (хардпостери) – мета яких привернути увагу і «завести » перехожого в магазин, кафе чи салон.

Процес виготовлення цих рекламних декорацій під різні сфери застосування схожий. Вигідно замовити виробництво фотозон, тантамаресок та хардпостерів можна прямо зараз, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши нам.

Про види та сфери застосування такої внутрішньої реклами читайте далі.

ДЕ ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ ХАРДПОСТЕРИ?

Ростові фігури (хардпостери) здобули широку популярність серед закладів харчування та магазинів одягу. Фотографія усміхненого кухаря, або чоловіки в стильному костюмі впадають у вічі і чудово приваблюють клієнтів. Хардпостери встановлюються у місцях великого скупчення людей: перед магазинами, у холах будинків, на тротуарах пожвавлених вулиць.

ТАНТАМАРЕСКИ ТА ФОТОЗОНИ – СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Тантамарески мають не менший попит – фігури з отвором для обличчя приваблюють відвідувачів кінотеатрів або учасників акцій. Така конструкція на різних заходах часто є «магнітом» для учасників.

Фотозони є свого роду декорацією для фото. Робиться це так: виготовляється плакат чи фігура з цікавим дизайном, на помітному місці публікуються контакти закладу. Цікава композиція приваблює перехожих та відвідувачів, викликає бажання з нею сфотографуватися, далі ці фото показуються друзям, друзі розповідають про цікаву фігуру своїм друзям і так далі.

Читати далі