Таблички

ВАРІАНТИ ТАБЛИЧОК ВІД PRODUCTION LINE

Таблички використовуються повсюдно. З їхньою допомогою організовують навігацію, залишають інформаційні повідомлення, рекламують товари та послуги. Таблички застосовуються у державних установах, магазинах та офісах, торгових центрах, готелях та багатьох інших організаціях та підприємствах. Широке поширення вони набули за рахунок своєї невисокої вартості та великої ефективності.

ВИДИ ТАБЛИЧОК ТА ВКАЗІВНИКІВ

У даному розділі ми розглядаємо таблички як POS-матеріали, проте, варто згадати і про внутрішні (інтер’єрні) та зовнішні таблички, які виконують ту ж інформаційну та рекламну функцію.

Зовнішні таблички кріплять на фасадах при вході. Відрізняються зовнішні та внутрішні таблички матеріалом, що лежить в основі. Та й зрозуміло: для зовнішніх табличок необхідна стійкість до різних кліматичних умов.

Що стосується внутрішніх табличок, вони виготовляються з оргскла, пластику, сотового полікарбонату, дерева, композитних матеріалів або з металу: нержавіючої сталі, міді та латуні. Розглянемо різновиди інтер’єрних табличок.

НАВІГАЦІЙНІ ТАБЛИЧКИ-ВКАЗІВНИКИ

За назвою зрозуміло, які завдання вирішують за допомогою таких табличок: усі питання, пов’язані із навігацією. Як правило, на табличці вказують: назву компанії, логотип, напрямок руху та приблизну відстань, яку потрібно пройти. За своєю суттю такі таблички є POS-матеріалами . При складній навігації такі таблички можуть бути виготовлені в кількості кількох штук, в єдиному стилі.

ТАБЛИЧКИ НА БУДИНОК

Розташовуються на зовнішніх стінах будівель, містять інформацію про номер будинку та назву вулиці. Таблички на будинках найчастіше виготовляються з композиту та ПВХ. У поодиноких випадках монтуються з підсвічуванням.

Читати далі