Вивіски

ПРОСТИЙ СПОСІБ ОТРИМАТИ НОВИХ КЛІЄНТІВ – ЯКІСНА ЗОВНІШНЯ ВИВІСКА ВІД ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фраза «вивіска – обличчя вашої компанії» настільки набридла, що у багатьох вже викликає негативні емоції. При цьому суть фрази не змінилася, не втратилася актуальності. Досвідчені бізнесмени/менеджери з реклами розуміють: щоб вивіска працювала, вона має бути «класною». «Класна» передбачає, що конструкція: креативна, запам’ятовується, добре читається на будь-якій відстані. Неприпустимо, коли частина букв на вивісці блимає/не світиться, поверхня обшарпалася, або (що ще страшніше) була погано закріплена і похилилася.

У статті ми розповімо: якими бувають вивіски , на що варто звернути увагу та власний секрет, чому наші вивіски класні.

ЯКИМИ БУВАЮТЬ РЕКЛАМНІ ВИВІСКИ

Як і інші види реклами, вивіски можуть розміщуватися зовні приміщень, наприклад, вивіска на магазин, ресторан або кафе, нічний клуб; і всередині це вивіски для брендування офісів, торгових точок.
Розглянемо основні види вивісок, виготовлення яких ми займаємося:

  • Плоскі несвітлові вивіски – вважаються одним з найпростіших і економніших видів зовнішньої реклами;
  • Світлові короби (лайтбокси) – являють собою ящик із алюмінієвого або ПВХ профілю. Передня панель виготовлена ​​з акрилу, до задньої панелі кріпляться світлодіоди і електропроводка.
  • Об’ємні літери – бувають як світлові, так і несвітлові. Найпопулярніший варіант: лицьова частина – світлорозсіюючий акрил, боковини – непросвітний ПВХ, обклеєний плівками.
  • Світлові вивіски – найпоширеніший вид зовнішньої реклами, що складається з плоского фризу та об’ємних символів на ньому.
  • Неонові вивіски – зовнішня реклама, яку називають одним із найстаріших (із застосуванням підсвічування), вперше з’явилася ще 1910 року у Парижі. В основі неонової вивіски лежить скляна трубка з інертним газом, зазвичай неоном або аргоном. У момент подачі електрики газ починає світитись.
  • Комбіновані – завдяки поєднанню кількох видів матеріалів та світла, можна створити цікаву та унікальну вивіску на магазин, кафе чи нічний клуб.

Звертайтесь до нас, якщо ви шукайте якісне виготовлення рекламних вивісок , ми допоможемо підібрати формат і створимо рекламу, яка працюватиме на вас. 

Читати далі