Наші останні роботи

Таблички-вказівники
Промо кіоск Київстар 4G
Брендований ящик для пива
Лайтбокс з підсвічуванням та ефектом тунелю
Двостороння фотозона Huawei
Тантамареска – ретромобіль
Зона віртуальної реальності у магазині Rozetka
Ігрова зона

ВІДПОВІДАЛЬНЕ ТА ЯКІСНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ У КИЄВІ

Сучасні можливості реклами вражають своєю різноманітністю, охоплюючи всі сфери нашого життя: від світлових вивісок у місті до вказівників у магазинах та рекламних інсталяцій. Реклама має потужний вплив – вона може залучити увагу до торгової марки, викликати зацікавленість новим продуктом або, навпаки, відштовхнути неякісним втіленням. Отже, вибір відповідальних виконавців, які зможуть якісно втілити ваш рекламний проект, та знаходження надійної організації, що здійснить його реалізацію, стають важливою складовою успішної роботи.

Наша компанія, Production Line, спеціалізується на професійному виготовленні реклами та рекламної продукції різних рівнів складності та призначення.

Представимо основні напрямки нашої діяльності та розкрити принципи формування цін на наші послуги.

Читати далі

Чому нас обирають

Досвід

-+

Наша команда – це висококваліфіковані та досвідчені фахівці. Ми допоможемо вибрати формат реклами, порадимо той, що буде ефективнішим для вашої ніші.

Ми працюємо тільки з якісними матеріалами, завдяки чому виконаємо ваше замовлення на найвищому рівні.

Клієнтоорієнтованість

+-

Індивідуальний підхід до кожного замовлення, враховуємо сферу діяльності клієнта та пропонуємо оптимальні рішення.

Ми підкажемо найкращі способи реалізації вашої ідеї в рекламну продукцію, допоможемо визначиться з технологією виготовлення і, за портеби, розробимо дизайн макетів.

Гарантія

+-

На всі свої роботи надаємо гарантію 12 місяців. Безкоштовний ремонт чи усунення поломок виконуємо в найкоротші терміни протягом усього періоду дії гарантійних зобов’язань.

Після закінчення терміну гарантії ми пропонуємо нашим клієнтам отримати професійний догляд за рекламними конструкціями на вигідних умовах.

Дотримання термінів

+-

Виконуємо замовлення в чітко обумовлені терміни. Ми розуміємо, наскільки важливий для вас час і ми зробимо все можливе, щоб ви отримали своє замовлення вчасно.

Як ми працюємо

Прорахунок

Ми зв’яжемося з вами для уточнення замовлення та проведемо попередній розрахунок відразу після заповнення форми заявки, листа на e-mail або після вашого дзвінка нам.

Дизайн

Реалізуємо ваш ескіз у макет. Якщо у вас немає готового рішення, яким має бути готовий рекламний матеріал, ми запропонуємо варіанти реалізації.

Зразок

Для нестандартних та серійних замовлень ми виготовимо зразок перед початком виробництва. При стандартних – затвердимо кольоропробу та технологію виробництва.

Виготовлення

Після підтвердження замовлення та внесення передоплати ми приступаємо до виконання робіт. Терміни виготовлення залежать від обсягу і складності виробів.

Доставка

Відправимо ваше замовлення Новою поштою або організуємо доставку нашим транспортом.

Монтаж

Наші фахівці забезпечать надійний монтаж виготовлених нами рекламних конструкцій у Києві та за його межами.

Приховати карту
Контакти
(044) ‎465-62-41
(067) 994-00-40
info@prodline.com.ua
Київ, БЦ Веста,
вул. Вікентія Хвойки, 21

    *Максимальний розмір файла 10 Mb. Доступні типи файлів: doc, docx, xls, jpg, jpeg, png, rar, zip, pdf, psd, cdr, ai, eps, dwg, *dxf

    Переглянути карту